فرهاد نیاری

کارشناس ارشد مهندسی امنیت اطلاعات

مشاوره، تدریس، اجرا و پشتیبانی در حوزه های امنیت اطلاعات، شبکه، طراحی وب و بهینه سازی موتورهای جستجو

وبینار تخصصی جوملا

وبینار تخصصی جوملا

این وبینار با هدف آشنایی علاقمندان به مباحث فنی و ساختاری جوملا توسط مهندس فرهاد نیاری تهیه شده است. در این وبینار شما با مفاهیم پایه، ساختار هسته، ساختار مدیریت مطالب، ساختار مدیریت قالب، ساختار مدیریت ارتباطات و کاربران و همچنی با مفاهیم طراحی وب با سیستم مدیریت محتوی جوملا آشنا خواهید شد. 

همچنین در این وبینار آموزش نصب جوملا بر روی سیستم لوکال و هاست سی پنل نیز آموزش داده خواهد شد و در پایان مباحث و آموزش های مربوط به انتقال اطلاعات بین سیستم لوکال و هاست سی پنل آموزش داده خواهد شد.

لازم است علاقمندان قبل از ثبت نام در این وبینار که به صورت کاملا رایگان می باشد مباحث مربوط به نرم افزارهای پیش نیاز شرکت در کلاس های مجازی و همچنین راهنمای اتصال به کلاس های آنلاین و وبینار را مطالعه کرده و نرم افزارهای مورد نیاز را نصب نمایند.

جهت شرکت در وبینار ابتدا باید در کلاس ثبت نام کنید. برای شرکت در وبینار جوملا کافیست با کلیک بر روی آیکن "ثبت نام در وبینار جوملا" ثبت نام خود در کلاس را انجام دهید. شناسه عضویت شما در کلاس یک ساعت بعد از ثبت نام فعال خواهد شد و می توانید با کلیک بر روی آیکن "ورود به وبینار جوملا" در زمان مقرر در کلاس شرکت کنید.

زمان تشکیل کلاس: روز چهارشنبه 9 شهریور 1396 ساعت 9 صبح الی 10:30

   

  

webinar.joomla.register.farhad.niyari   webinar.joomla.login.farhad.niyari

 

 

  

 

خواندن 444 بار
مهندس فرهاد نیاری

فرهاد نیاری کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات با بیش از 12 سال سابقه تدریس در حوزه های شبکه، لینوکس، امنیت، تست نفوذ، برنامه نویسی، طراحی سایت، کسب و کارهای الکترونیک جهت استفاده علاقمندان به یادگیری علوم و مهارت های فنی در حوزه های یاد شده اقدام به راه اندازی سیستم آموزش از راه دور را نموده است.

موقعیت جغرافیایی، زمان و مکان در یادگیری شما مفهومی ندارد و شما هر جا که باشید می توانید دانش فنی لازم را کسب کنید.