فرهاد نیاری

کارشناس ارشد مهندسی امنیت اطلاعات

مشاوره، تدریس، اجرا و پشتیبانی در حوزه های امنیت اطلاعات، شبکه، طراحی وب و بهینه سازی موتورهای جستجو

آموزش اتصال به کلاس های آنلاین

آموزش اتصال به کلاس های آنلاین

جهت اتصال به کلاس های آنلاین و وبینارهای مهندس فرهاد نیاری لازم است ابتدا اقدام به نصب نرم افزارهای پیش نیاز سیستم آموزش از راه دور نمایید. سپس با توجه به توضیحات زیر به کلاس های آنلاین متصل شده و از منابع موجود استفاده نمایید.

در هر دوره آموزشی به توجه به عمومی یا خصوصی بودن دوره، اطلاعات ورود به کلاس شامل لینک کلاس و نام کاربری و رمز عبور هر فرد در آن کلاس به ایشان داده خواهد شد. لازم است در زمان مقرر و طبق برنامه اعلامی دانشجویان در کلاس فوق حضور یافته و نسبت به مشارکت در کلاس اهتمام ورزند. شما با کلیک بر روی لینک کلاس تان در زمان مقرر طبق راهنمای تصویری زیر می توانید از منابع کلاس بهره مند گردید.

 

اتصال به کلاس های آنلاین در ویندوز:

- جهت اتصال به کلاس بر روی لینک کلاس مربوطه کلیک و یا آدرس کلاس را در مرورگر خود وارد کنید. توجه داشته باشید که کلاس ها قابلیت نمایش در مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس را دارا می باشند و سایر مرورگرها در اتصال به کلاس های آنلاین با مشکلات هدیده ای مواجه هستند.

- نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی ورود کلیک کنید.

 

 اتصال به کلاس های آنلاین در گوشی های اپل:

 برای اتصال به کلاس های آنلاین در محصولاتی که از سیستم عامل اندروید بهره می برند ابتدا نرم افزارهای گفته شده پیش نیاز را مطابق با نسخه اندروید دستگاه خود نصب کنید.

- آدرس کلاس را در مرورگر پیشنهادی(گوگل کروم) وارد کنید و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید به صورت خودکار سیستم عامل پیشنهاد باز شدن کلاس در نرم افزار ادوبی کانکت را خواهد داد. بر روی دکمه Open in Abode Connect کلیک کنید. کلاس برای شا نمایش داده خواهد شد.

 

اتصال به کلاس های آنلاین در گوشی های اپل:

محصولات اپل به صورت پیش فرض از فلش پلیر پشتیبانی نمیکنند و چنانچه ادوبی کانکت نداشته باشید شما نمیتوانید از مرورگر Safari برای مشاهده ی کلاس های آنلاین استفاده کنید. پس باید برنامه ی مرورگری را نصب کنید که رایگان باشد و از قابلیت فلش پلیر پشتیبانی کند.

 - وارد اپ استور (AppStore) شده و برنامه ی Puffin Web Browser Free را جستجو و نصب کنید.

لینک اپ استور برنامه Puffin Web Browser (نسخه رایگان) برای گوشی ها و تبلت های اپل

- وارد اپ استور (AppStore) شده و برنامه ی Adobe Connect را جستجو و نصب کنید.

لینک اپ استور برنامه Adobe Connect Mobile برای گوشی ها و تبلت های اپل

- از طریق برنامه ی Puffin Browser وارد سایت شده و وارد کلاس شوید.

 

 دانلود فایل راهنمای تصویری سیستم آموزش از راه دور:

جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار ادوبی کانکت و نحوه استفاده بهینه از کلاس های آموزش از راه دور توصیه می شود فایل راهنمای تصویری زیر را مطالعه نمایید. این فایل راهنما توسط دانشگاه پیام نور تهیه و تدوین شده است.

- دانلود راهنمای کامل سیستم آموزش از راه دور ادوبی کانکت

خواندن 938 بار ویرایش شده در تاریخ: یکشنبه, 22 مرداد 1396 22:13
مهندس فرهاد نیاری

فرهاد نیاری کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات با بیش از 12 سال سابقه تدریس در حوزه های شبکه، لینوکس، امنیت، تست نفوذ، برنامه نویسی، طراحی سایت، کسب و کارهای الکترونیک جهت استفاده علاقمندان به یادگیری علوم و مهارت های فنی در حوزه های یاد شده اقدام به راه اندازی سیستم آموزش از راه دور را نموده است.

موقعیت جغرافیایی، زمان و مکان در یادگیری شما مفهومی ندارد و شما هر جا که باشید می توانید دانش فنی لازم را کسب کنید.