فرهاد نیاری

کارشناس ارشد مهندسی امنیت اطلاعات

مشاوره، تدریس، اجرا و پشتیبانی در حوزه های امنیت اطلاعات، شبکه، طراحی وب و بهینه سازی موتورهای جستجو

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

در این بخش لیست دوره های آموزشی که توسط مهندس فرهاد نیاری به صورت دوره های آموزشی عمومی(آموزشگاهی) و  دوره های آموزشی تدریس خصوصی ارائه می شود آمده است. توجه داشته باشید که ظرفیت دوره های بسیار محدود است لذا در صورت تمایل در اولین فرصت نسبت به پیش ثبت نام اقدام کنید.

تدریس خصوصی طراحی وب

تدریس خصوصی طراحی وب

دوره های طراحی وب برای آشنایی علاقمندان با ساختار اینترنت و توسعه دانش و تجارت خود در بستر وب می باشد. علاقمندان این بخش می تواند با یادگیری دوره های طراحی وب اقدام به توسعه کسب و کار خود در بستر اینترنت نماید.

تدریس خصوصی سئو SEO

تدریس خصوصی سئو SEO

در دوره های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(سئو) SEO دانشجو راه های کسب رتبه های برتر در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو را یاد خواهد گرفت. همچنین با نرم افزارهای بهینه سازی سئو و نرم افزارهای کنترلی آشنا می گردد.

دوره های مایکروسافت

دوره های مایکروسافت

با توجه به تمرکز بیش از نود درصدی شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ایرانی بر روی محصولات نرم افزاری و ساختارهای شبکه ای شرکت مایکروسافت، فرصت های شغلی خوب با درامد مناسب برای دارندگان این مهارت ها موجود می باشد. 

دوره های آموزشی امنیت

دوره های آموزشی امنیت

در هر برهه زمانی مباحثی در راس امور هر سازمانی قرار میگیرند. عصر حاضر عصر اطلاعات و داده ها می باشد و حفظ امنیت اطلاعات از مهمترین وظایف سازمان ها برای دستیابی به موفقیت هست. در این دوره ها ما به شما می آموزیم چگونه جلوی دسترسی غیرمجاز نفوذگران را به سیستم های خود بگیرید.

دوره های آموزش برنامه نویسی

دوره های آموزش برنامه نویسی

نیلز روز افزون شرکت ها و دارندگان کسب و کارهای الکترونیک باعث شده است تا امروز همه آحاد مردم از نرم افزارهای گوناگون برای توسعه خدمات خود استفاده کنند. زبان های برنامه نویسی همچون سی شارپ، PHP و پایتون و ... از محبوب ترین زبان نسل کنونی هستند.

دوره های آموزش لینوکس

دوره های آموزش لینوکس

استفاده بانک ها، شرکت های مالی، اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های نفتی از سیستم عامل لینوکس، فرصتی مغتم برای کسب درآمد را فراهم آورده است. دارندگان این مهارت ها می توانند از محل راه اندازی و مدیریت سرورهای هاستینگ و میزبانی وب درآمد خوبی را بدست آورند.